Sent Lusija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Sent Lusija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Sent Lusijoje

Santa Lucia yra Rytų Karibų sala, kur vakarinėje pakrantėje yra du kalnai: Pitonai. Pakrantėje yra vulkaniniai paplūdimiai, nardymo vietos koralų rifuose, prabangūs kurortai ir žvejybos kaimai. Sostinė yra Kastri ir yra populiari kruizų stotelė.

Jei planuojate judėti ir jūs ieškote nekilnojamojo turto pardavimo Sent Lusijoje, svarbu turėti tam tikrą informaciją apie St Lucijos nekilnojamojo turto rinką, kuri praėjusiais metais atrodė geresnėje būklėje, tačiau vis dar atsigavo laipsniškai nuo pasaulio ekonomikos krizė beveik prieš dešimtmetį.

Dėl pasaulinės krizės nekilnojamojo turto kainos nuo 2009 iki 2014 m. Nukrito nuo 20% iki 30%. Nekilnojamojo turto rinka pradėjo didėti tik 2014 m. Pabaigoje.

Vidutiniškai parduodamos savybės, parduodamos Sent Lusijoje už 350 000 JAV dolerių, yra vis populiaresnės, ypač tarp užsienio pirkėjų iš Kanados ir JAV.

Yra didelis optimistiškumas dėl nekilnojamojo turto rinkos ateities, nors šiuo metu jis nėra geriausias. Bet jei norite nusipirkti nekilnojamąjį turtą Sent Lusijoje, tai geras laikas pasinaudoti visomis kainomis.

Apskritai nekilnojamojo turto rinka tebėra palanki rinka savininkams, parduodantiems parduoti Sent Lusiją. Didžioji dauguma sandorių yra susiję su atostogų namų pirkėjais.

Šiuo metu Šventosios Liuksemburgo šiaurinėje ir pietinėje srityse yra daugybė naujų namų ir nuosavybės, parduodamų Sent Lusijoje.

Turizmas yra variklis, kuris vairuoja nekilnojamąjį turtą Sent Liujoje. Tačiau vis dar yra labai perspektyvi paskirtis, daug mažesnė rinka nei kitų Karibų jūros šalių, tokių kaip Barbadosas, Šv. Martinas ir Antigva

Dauguma užsienio pirkėjų, kurie nori parduoti turtą Sent Liuijoje, yra iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ir Jungtinės Karalystės.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 31043

Parduoda Viešbutis, Sent Lusija, West Indies, Castries, Soufrière

1,534,020.62EUR
Parduoda
Viešbutis

48562.28 m²
Mažas, unikalus viešbutis kad bus priminti jums apie tai, kaip Karibų anksčiau. Turimas už US $ 1,860,000.00 Būsena: Parduodama Sklypo dydis: 522...
Cod. 17594

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Sent Lusija, West Indies, Masscre, Anse La Raye

140,206.19EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

510.97 m²
Masscre yra gražioje vietovėje su daugybe iki masto namų ir kur galėtumėte rasti labiausiai gydytojus ir teisininkus, palikdami. Masscre įsikūręs apie...
Cod. 2676

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Sent Lusija, West Indies, Castries, Morne Fortune

907,216.49EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

160 m²
Gražios daugiabučių namų pardavimui vaizdingas Karibų saloje Sent Lusija ne Morne Fortune vaizdu kapitalo Castries. Penki įrengti apartamentai su viso...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB